Kurs Opiekuna Medycznego (200h)/Pierwsza Pomoc/Dietetyka - PAKIET PROMOCYJNY

cena: 950.00 PLN

Opis kursu

Kurs opiekuna medycznego 200-godzinny jest często traktowany przez pracodawców jako odpowiednik rocznej szkoły/kursu. Kurs 200-godzinny jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących już w zawodzie lub osób planujących w najbliższym czasie wyjazd zagranicę w celu zdobycia pracy w charakterze opiekuna medycznego.

Kurs 200-godzinny jest skierowany głównie do osób podejmujących pracę w instytucjach państwowych oraz prywatnych w: Polsce, Niemczech, Anglii oraz Szwajcarii.

Zaświadczenie jest również niezbędne osobom, które mimo wykonywanych czynności opiekuna w instytucjach prywatnych jak i państwowych potrzebują udokumentowania swojej wiedzy i umiejętności dla obecnego pracodawcy zarówno w Polsce jak i ww. krajach. 

Dodatkowo w kursie znajdują się zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy udzielanej osobom oraz dietetyki. Potwierdzenie uzyskanej wiedzy i kwalifikacji z pierwszej pomocy i dietetyki uzyskuje się na osobnych zaświadczeniach wydawanych w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Po ukończeniu szkolenia, kursant otrzymuje łącznie 3 certyfikaty w języku polskim. Zaświadczenia są również wysyłane w cenie kursu zagranicę.

Zaświadczenia zostaną wysłane do 72 h po ukończonym kursie!

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: kontakt@kursopiekuna.pl lub telefoniczny 71 711 99 09

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyćKursOpiekuna.pl © 2023    Curaform - praca za granicą    Regulamin    Polityka Ochrony Prywatności    Polityka Cookies    Kontakt