Kurs Opiekuna Medycznego (80h)

cena: 600.00 PLN

Opis kursu

Kształcenie prowadzone jest w oparciu o aktualne Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki. W związku z czym każdy z uczestników kursu online uzyskuje dokumentację potwierdzającą uzyskanie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych zgodnych z MEiN.

Instytut Edukacji, jako instytucja oświatowa posiadająca uprawnienia, po ukończeniu kursu online i zdaniu egzaminu końcowego wydaje uczestnikowi zaświadczenie na wzorze Ministra Edukacji i Nauki. Zaświadczenie jest również wysyłane w cenie kursu za granicę.

Kurs opiekuna medycznego 80-godzinny jest skierowany do osób chcących doszkolić się z zakresu opieki medycznej. Kurs 80-godzinny jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących już w zawodzie w Polsce w instytucjach prywatnych. 

Kurs 80-godzinny jest skierowany głównie do osób podejmujących pracę w instytucjach państwowych oraz prywatnych w: Polsce, Niemczech, Anglii oraz Szwajcarii.

Zaświadczenie zostaje wysłane do 72 h po ukończonym kursie!

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: kontakt@kursopiekuna.pl lub telefoniczny 71 711 99 09

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyćKursOpiekuna.pl © 2023    Curaform - praca za granicą    Regulamin    Polityka Ochrony Prywatności    Polityka Cookies    Kontakt